Začněte snít o romantické svatbě nedaleko Karlštejna

Blýská se vám na prsteníčku již zásnubní prstýnek, ale ještě jste si nevybrala to pravé místo, kde by se vaše svatba měla odehrát? Nechte se zlákat podmanivou přírodou obklopující řeku Berounku, přítomností majestátní Karlštejna a servisem Romantického Hotelu Mlýn na Karlštejně.

Tento hotel poskytuje perfektní zázemí pro vaši svatbu. Nachází se necelých 30 km od Prahy, nedaleko zmíněného hradu. Hotel je schopen vám zajistit nejenom svatební hostinu, ale i obřad, který je možné provést na hotelovém ostrově s výhledem na řeku Berounku, nebo v sálu Petrarca. Svatební hosty je pak možné ubytovat ve 21 romantických hotelových pokojích, jejichž maximální kapacita je 49 osob.

Jako občerstvení pro své svatební hosty si můžete zvolit „svatební menu speciál“, či si objednat raut nebo BBQ.

Aby byla vaše svatba v hotelu perfektní, máte k dispozici také seznam svatebních doplňků, které zajišťuje externí agentura, s níž hotel dlouhodobě spolupracuje. Tyto doplňky, jako například květinová výzdoba, hudební produkce, fotograf, dorty a zákusky, let balónem a další, zkompletují vaši svatbu tak, že na ni nezapomenete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *