Řízení supersportu jako zážitek

Muži a auta, známé značky, rychlost a adrenalin. Sedněte si za volant jednoho z vybraných supersportů a zkuste si, jaké to je posadit se do anatomicky tvarovaných sedadel, uchopit volant potažený kůží, nastartovat motor s mnoha válci, zaposlouchat se do brutálního zvuku motoru, sešlápnout plyn a zrychlit z nuly na sto za pár sekund. Ikonické značky budete moci sami řídit.

Tento zážitek je možné zajistit v několika variantách:

 • , 1 Camaro, 1 osoba, 15 minut – 999,00 Kč
 • , 1 Camaro, 1 osoba, 30 minut – 1799,00 Kč
 • , 1 Porsche, 1 osoba, 15 minut – 1299,00 Kč … zobrazit všechny varianty

Chci to zažít

Řízení supersportu 2 jako zážitek

Sednout si za volant supersportu je opojné. Nejprve na vás dýchne atmosféra interiéru a ve chvíli, kdy zaburácí právě nastartovaný motor, začnou se vám do mozku vyplavovat endorfiny. První letmé dotyky volantu, seznámení s řazením a odlišnostmi oproti klasickému autu a pak už pomalu vyjet na cestu. Zkoušení reakcí vozu na sešlápnutí plynového pedálu, vibrace sportovního podvozku a pohledy kolemjdoucích vás nenechají na pochybách, že nesedíte v jen tak nějakém autě. A co teprve, až se dostanete na letiště, kde si vyzkoušíte, jak rychle takový supersport vlastně dokáže jet!

Tento zážitek je možné zajistit v několika variantách:

 • , 1 Lamborghini Gallardo, 1 osoba, 15 minut – 1699,00 Kč
 • , 1 Lamborghini Gallardo, 1 osoba, 30 minut – 2699,00 Kč
 • , 1 Lamborghini Gallardo, 1 osoba, 60 minut – 4999,00 Kč … zobrazit všechny varianty

Chci to zažít

Jízda ve Ferrari jako zážitek

Ferrari je ikona mezi supersporty. Rychlá auta červené barvy s nezaměnitelným zvukem poznáte bezchybně kdykoliv je zahlédnete. Vy se nyní můžete posadit za volant jednoho takového. Nejprve si osaháte řízení a citlivost pedálů v běžném provozu a na dálnici, a nakonec z auta vymáčknete maximum při sprintu na letištní dráze. Nechte auto za několik miliónů korun, aby vám alespoň na chvíli říkalo pane!

Tento zážitek je možné zajistit v několika variantách:

 • , 1 Ferrari 458 Italia, 1 osoba, 15 minut – 1699,00 Kč
 • , 1 Ferrari 458 Italia, 1 osoba, 30 minut – 2799,00 Kč
 • , 1 Ferrari 458 Italia, 1 osoba, 60 minut – 4999,00 Kč … zobrazit všechny varianty

Chci to zažít

Drifting – jízda ve smyku jako zážitek

Driftování je jízda ve smyku. S naším upraveným speciálem s 300 koňskými silami pod kapotou zažijete pocit jízdy bokem do zatáčky s takovou intenzitou, že vám adrenalin vylétne do nebeských výšin. Díky nejnovější technologii Easydrift je driftování s naším speciálem lahůdkou a nezapomenutelným zážitkem.

Tento zážitek je možné zajistit v několika variantách:

Chci to zažít

Jízda v Lamborghini jako zážitek

Lamborghini patří mezi supersporty, které nepřehlédnete. Brutálnímu burácení motoru a nespoutanému výkonu vozu s býkem v logu odolá jen málokdo. Aerodynamický tvar a nejvyspělejší technologie dělají z tohoto italského vozu nekorunovaného krále dálnic. A vám stačí pouze se posadit za volant, nasát vůni interiéru, osahat si kožený volant a pak pomalu vyrazit na cestu, na jejímž konci vás čeká sprint na letištní dráze. Zaposlouchejte se do řevu motoru a sešlápněte plyn až na podlahu.

Tento zážitek je možné zajistit v několika variantách:

 • , 1 osoba, 15 minut – 1699,00 Kč
 • , 1 osoba, 30 minut – 2699,00 Kč
 • , 1 osoba, 60 minut – 4999,00 Kč … zobrazit všechny varianty

Chci to zažít