V Praze nemusí být pro cestovatele draze: Vybíráme ubytování

Praha a její okolí nabízí mnoho atraktivních míst k vidění. Pokud se rozhodnete vyrazit na výlet právě sem, určitě byste si měli vyhradit několik dní. Balit si skoro nic nemusíte, v Praze můžete případně vše koupit. Poohlédnout se ale musíte po ubytování. Nechcete-li přijít na „buben“, náš tip se vám určitě bude zamlouvat. Seznámíme vás s místem, kde je možné se ubytovat skoro za hubičku.

Jedno místo nabízí několik kategorií ubytování

Každý cestovatel má jiné nároky – někdo touží po luxusu hotelu, jiný nachází zalíbení v pokojích typu penzion a „správný baťůžkář“ si bude libovat v pokoji hostelovém. Nezáleží na tom, do které skupiny patříte vy. V každém případě by vás měla zajímat Rezidence Topolová. Jedná se o multifunkční zařízení, které nabízí ubytování v Praze v několika podobách:

  1. hotel – 2 lůžkové pokoje mají komfortní vybavení, včetně vlastní kuchyňky a LED televize
  2. penzion – prostorné 2 lůžkové a 3 lůžkové pokoje, které jsou řešeny buňkovým systémem (dva pokoje mají společné jedno sociální zařízení)
  3. apartmán – pokoje jsou zařízeny stylově a jsou velmi prostorné
  4. hostel – 1 lůžkové, 2 lůžkové a 3 lůžkové, které jsou řešeny buňkovým systémem

relaxmeeting.cz_rezidencetopolova_cz_01

Kromě kvality vybavení pokojů vás jistě potěší cena. Za pronájem apartmánu na jednu noc zaplatíte pouhých 735 Kč, za třílůžkový pokoj typu penzion na jednu noc pouhých 900 Kč – tedy 300 Kč za osobu, dvoulůžkový pokoj v hostelu vyjde na 520 Kč, co je 260 Kč za osobu/noc. Ceny za ubytování v hostelu se úměrně snižují s počtem nocí. Pokud byste potřebovali ubytování nad 14 dní, dostává se cena na 149 Kč!

Velkou výhodou Rezidence Topolová je její poloha – nachází se na Praze 10. Pouhých 50 metrů od Rezidence se nachází autobusová zastávka Centrum Zahradní Město a jen za 5 minut chůze se dostanete na stanici metra Skalka. Místo je díky tomu ideálním výchozím bodem pro podnikání výletů po Praze i jejím okolí.

TIP: Nemáte ještě hotový itinerář cesty? Podívejte se na tyto stránky, najdete zde plno tipů na zajímavé výlety po Praze i jejím okolí.

relaxmeeting.cz_rezidencetopolova_cz_02

Rezidence Topolová nabízí i byty ke koupi či pronájmu

Nabídka Rezidence by vás měla zajímat i v případě, pokud se v Praze hodláte usadit natrvalo. Nabízí zde prodej a pronájem bytu bez realitky. Opět za ceny, které se mohou jevit jako z říše pohádek – jsou na Prahu až neuvěřitelně nízké.

Vyrážíme za zážitky do Prahy!

Naše hlavní město se každý rok umisťuje v žebříčku nejpopulárnějších měst Evropy v první desítce. Byla by velké škoda Prahu opomíjet. Jestliže máte několik dní volna a chcete si je užít netradičním způsobem, vyrazte právě sem. Nabízíme vám přehled zajímavých míst, která se vám určitě budou líbit. Máme tipy, které potěší milovníky historie, záhad i kuriozit.

Top místa, která stojí v Praze za vidění

Začněme záhadami – Praha nabízí hned několik tajuplných míst, o kterých kolují legendy. Mezi ně patří například Čertův sloup, který se nachází na Vyšehradě. Jedná se o seskupení 3 kamenů, jejichž význam nebyl dosud nikým vysvětlen. Hovoří se o tom, že v blízkosti kamenů lze pocítit velmi silnou energii. Více se o tomto místě dozvíte zde.

Čertův sloup

Dalším záhadným místem je Faustův dům na Karlově náměstí či dům se sochou Černé Matky Boží v Celetné ulici. Podle legendy zde socha hlídá křižovatku energií. Určitě stojí za to vyrazit sem a atmosféru místa zažít.

Faustův dům

Zajímavostí je, že můžete v Praze podniknout výlet za strašidly a duchy. Buď na vlastní pěst, nebo ve společnosti zkušených průvodců. Pokud máte rádi historii, doporučujeme kromě Pražského hradu a chámu sv. Víta navštívit Břevnovský klášter.

Kde sehnat výhodné ubytování v Praze?

Ubytovat se můžete v hostelech, penzionech i hotelech. Pokud si chcete vaše volné dny v Praze užít, doporučujeme 4* Belvedere hotel na Letné v Praze. Hotel leží jen cca 5 minut chůze od stanice metra Vltavská. Blízko je to odsud i na Pražský hrad – stačí jen 10 minutová procházka.

Belvedere

Kromě příjemného ubytování v Praze nabízí hotel i speciální balíčky. Koupit si můžete například Relaxační balíček, v jehož ceně je i úžasná 90 minutová masáž. 4* Belvedere patří mezi výjimečné a přitom levné hotely Praha i z toho důvodu, že má několik pokojů speciálně upravených pro alergiky či osoby s postižením.

Zdroje fotografií: hotelbelvedereprague.cz, pixabay.com a wikimedia.org