V Praze nemusí být pro cestovatele draze: Vybíráme ubytování

Praha a její okolí nabízí mnoho atraktivních míst k vidění. Pokud se rozhodnete vyrazit na výlet právě sem, určitě byste si měli vyhradit několik dní. Balit si skoro nic nemusíte, v Praze můžete případně vše koupit. Poohlédnout se ale musíte po ubytování. Nechcete-li přijít na „buben“, náš tip se vám určitě bude zamlouvat. Seznámíme vás s místem, kde je možné se ubytovat skoro za hubičku.

Jedno místo nabízí několik kategorií ubytování

Každý cestovatel má jiné nároky – někdo touží po luxusu hotelu, jiný nachází zalíbení v pokojích typu penzion a „správný baťůžkář“ si bude libovat v pokoji hostelovém. Nezáleží na tom, do které skupiny patříte vy. V každém případě by vás měla zajímat Rezidence Topolová. Jedná se o multifunkční zařízení, které nabízí ubytování v Praze v několika podobách:

  1. hotel – 2 lůžkové pokoje mají komfortní vybavení, včetně vlastní kuchyňky a LED televize
  2. penzion – prostorné 2 lůžkové a 3 lůžkové pokoje, které jsou řešeny buňkovým systémem (dva pokoje mají společné jedno sociální zařízení)
  3. apartmán – pokoje jsou zařízeny stylově a jsou velmi prostorné
  4. hostel – 1 lůžkové, 2 lůžkové a 3 lůžkové, které jsou řešeny buňkovým systémem

relaxmeeting.cz_rezidencetopolova_cz_01

Kromě kvality vybavení pokojů vás jistě potěší cena. Za pronájem apartmánu na jednu noc zaplatíte pouhých 735 Kč, za třílůžkový pokoj typu penzion na jednu noc pouhých 900 Kč – tedy 300 Kč za osobu, dvoulůžkový pokoj v hostelu vyjde na 520 Kč, co je 260 Kč za osobu/noc. Ceny za ubytování v hostelu se úměrně snižují s počtem nocí. Pokud byste potřebovali ubytování nad 14 dní, dostává se cena na 149 Kč!

Velkou výhodou Rezidence Topolová je její poloha – nachází se na Praze 10. Pouhých 50 metrů od Rezidence se nachází autobusová zastávka Centrum Zahradní Město a jen za 5 minut chůze se dostanete na stanici metra Skalka. Místo je díky tomu ideálním výchozím bodem pro podnikání výletů po Praze i jejím okolí.

TIP: Nemáte ještě hotový itinerář cesty? Podívejte se na tyto stránky, najdete zde plno tipů na zajímavé výlety po Praze i jejím okolí.

relaxmeeting.cz_rezidencetopolova_cz_02

Rezidence Topolová nabízí i byty ke koupi či pronájmu

Nabídka Rezidence by vás měla zajímat i v případě, pokud se v Praze hodláte usadit natrvalo. Nabízí zde prodej a pronájem bytu bez realitky. Opět za ceny, které se mohou jevit jako z říše pohádek – jsou na Prahu až neuvěřitelně nízké.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *