Připravte se dostatečně na odlet na dovolenou. Vyplatí se to.

Všichni máme dovolenou spjatou s potřebou vyhledání vhodného místa pobytu, ubytování, zajímáme se o program a zábavu, která bude v dané lokalitě nablízku, a často opomíjíme ještě to, co celé dovolené předchází. Tím je let na dovolenou a vše, co mu předchází.

Musíme zabalit, což je samozřejmé, ale pomysleli jste už na to, jak vyřešíte parkování na letišti v Praze, pokud se tam budete chtít dostat vlastním vozem? Kupříkladu při rodinné dovolené tento způsob volí hodně turistů, stejně jako vytížení zaměstnanci či podnikatelé při svých pracovních cestách…

Pořiďte si výhodnou parkovací kartu

Ty, kteří vás potkají před dovolenou, zaujmete vtipným tričkem s originálním potiskem, pokud si jej obléknete. Stejné, nebo podobné si může obléknout celá vaše rodina, včetně ženy a dětí. Všechny, s kým se o dovolené bavíte, tedy kolegy z práce, kamarády, rodinu, známé, ale zaujmete i tím, když jim oznámíte, že jste si pořídili parkovací kartu.

Zaparkovat budete moci na parkovišti s kapacitou více než 2200 parkovacích míst. Uspoříte ve srovnání se sazbami přímo na letišti 40 – 70% nákladů. Parkoviště je zabezpečeno, hlídáno kamerovým systémem, oploceno a k dispozici non-stop. Přepravu na letiště získáte zdarma komfortními vozy. Díky rezervaci místa budete mít jistotu, že zaparkujete ihned a nebudete ve stresu, zda vám letadlo neuletí.

Spolehněte se na naši leteckou společnost

I při výběru přepravce buďte obezřetní. Chcete-li mít jistotu, že jste si zakoupili letenku u spolehlivé a kvalitní společnosti, lítejte s Czech Airlines. Čeká vás pohodlná cesta, včasné odlety a přílety, prvotřídní servis a letadla ve výborném stavu.

Myslete na dovolenou s předstihem, rezervujte si místo k parkování, letenky u naší společnosti a užijte si pobyt od samotného vyjetí z domu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *