Nevadí, že léto končí! Skvělá dovolená na vás čeká v mnoha zemích světa i nyní.

Zdá se vám, že ačkoli jste se z dovolené vrátili teprve nedávno, nejste odpočatí dostatečně a nedovedete si představit čekání do května či června příštího roku? Nebo jste neměli štěstí, byli jste pracovně vytížení, nemocní… a na dovolenou se letos jednoduše nedostali?

Ať už vás vedou ke snění o dnech volna jakékoli důvody, vězte, že si svá přání můžete splnit. Vyberte si dovolenou za výhodnou cenu a těšte se ze slunečného, teplého počasí, které vás uvítá v mnoha zemích světa.

Hezké prostředí a cenová dostupnost Chorvatska

Jestliže chcete co nejlevnější dovolenou, cestujte na dovolenou do Chorvatska. Je vzdálenostně blízko, v nabídkách je spousta hotelů, které přináší last minute pobyty, které jsou často více než o polovinu levnější, než je běžné.

V Chorvatsku je hezky i v září a říjnu, najdete zde spoustu míst, které stojí za zhlédnutí a návštěvu. Cenově je pro nás tato země přijatelná, výtečná je také kuchyně a chorvatské speciality. Našinci jsou tamním obyvatelům známí a jsou na naše přání a požadavky plně připraveni.

Samozřejmostí jsou dětské koutky, vybavení v hotelích jak pro pohodlný spánek, tak pro stolování a aktivní zábavu. I rodina s více dětmi, nebo hned více rodin najednou najdou bez problémů ubytování, které je nadchne.

Cestujte po vlastní ose

Už cestou do Chorvatska si můžete užít spoustu zábavy a zážitků. Stále více osob cestuje do zahraničí vlastním nebo půjčeným vozem a cestou se zastaví ve městech nebo na místech, která jsou něčím zajímavá.

Aby se vám cestovalo dobře, pořiďte si nové potahy do auta, umyvatelný a odolný box do kufru vozu, v němž pohodlně přepravíte batožinu bez toho, aby se vám během jízdy přemisťovala, nebo praktické okenní clony. Jestliže jedete s dětmi, oceníte zvětšovací zpětné zrcátko. Malá miminka můžete sledovat tak, že jedno umístíte tak, aby se do něj dítko dívalo, a druhé nasměrujete tak, abyste při pohledu do vašeho zpětného zrcátka viděli v zrcátku u dítka jeho obličej.

Jestliže cestu dobře naplánujete, vyřídíte si patřičné cestovní pojištění a rezervujete hotel s kvalitními službami, výborná dovolená vás čeká v kterémkoli ročním období.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *